Perfumy na Dzień Kobiet – 3 propozycje na prezent

Z okazji Dnia Kobiet warto wręczyć swojej wybrance, mamie, siostrze lub koleżance coś więcej niż kwiaty. Właściwe perfumy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.Wybór zapachu jest kwestią bardzo indywidualną, jednak istnieją takie kompozycje, które będą pewnym wyborem dla naszych Pań. W tym artykule przedstawiamy właśnie takie propozycje.

Perfumy damskie na prezent

Naszą listę perfum damskich na prezent otwiera wydany w 2017 roku Channel Gabrielle. Jest to cytrusowo-kwiatowa kompozycja, która podkreśli indywidualność każdej kobiety. Zapach ten można nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje.

Kolejny proponowany przez nas damski zapach na prezent to Joy by Dior. Ta kwiatowo-drzewna kompozycja roztacza ciepłą, intymną aurę, która w sposób niewyzywający podkreśli kobiecość. Zapach ze względu na jego lekkość polecamy przede wszystkim do codziennego użytku.

Ostatnia propozycja również zalicza się do grupy kwiatowo-drzewnej, jednak odbierany jako nieco bardziej orzeźwiający niż poprzednia. Mowa o Calvin Klein Woman. Podobnie jak Joy by Dior najlepiej sprawdzi się jako podstawowy zapach dla Pań, które kładą nacisk na świeżość i wyrazistość perfum.