Koty i perfumy

Czy wiecie, że 19 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota? Nasi czterołapni przyjaciele zasługują, żeby wyróżniać ich na wszelkie możliwe sposoby, o czym bardzo dobrze wiedzą twórcy zapachu Miu Miu – L’eau rosee.

Świeża, kwiatowo-cytrusowa kompozycja

Perfumy to powstały w 2018 roku, jako świeży i zmysłowych zapach dla Pań. Nuty kwiatowe występujące w tym zapachu to przede wszystkim piwonia, konwalia i róża. Świeży akcent zapewniają składniki cytrusowe, czyli między innymi cytryna, bergamotka i limonka. Dodatkowej zmysłowości zapachu dodają klasyczne zapachy drzewa sandałowego oraz białego piżma.

Perfumy damskie na co dzień i na wieczór

Unikalność tego zapachu polega na połączeniu świeżości i uwodzicielskiej głębi. Kompozycja, w której dominują kwiaty i cytrusa to idealne połączenie, która jednocześnie podkreśla kobiecość i nie przytłacza w zwykłych codziennych sytuacjach. Akcenty drzewa i piżma dodają każdym perfumom uwodzicielskiego wydźwięku, dzięki czemu Miu Miu – L’eau rosee równie dobrze sprawdzi się na randce i spotkaniu towarzyskim.

Miu Miu – L’eau rosee – zestaw kosmetyków na prezent

Korzystanie z produktów kosmetycznych z tej samej linii zapachowej wzmacnia ich trwałość i intensywność. Dzięki temu możemy używać subtelnej ilości perfum bez strat na trwałości. W sklepie Amour.pl dostępny jest zestaw w atrakcyjnym pudełku w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że nada się nie tylko do własnego użytku, ale i na prezent.