Dolce&Gabbana, czyli luksus&styl.

Marka Dolce&Gabbana stworzona została przez parę wybitnych włoskich projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbanę.  Jest kwintesencją dobrego smaku, stylu i luksusu. Tworząc damską kolekcję ubrań projektanci  skupiają swoją uwagę na wydobyciu kobiecego piękna, zmysłowości
i powabu. Natomiast męska linia ubrań nacechowana jest ponadczasową elegancją. Przeznaczona jest dla prawdziwych gentelmenów. Logiem D&G sygnowana jest młodzieżowa linia ubrań, natomiast Dolce&Gabbana to bardziej ekskluzywna linia, dla dorosłych. Dopełnieniem ubioru są efektowne
i niepowtarzalne dodatki, jak biżuteria, torebki, okulary przeciwsłoneczne itd., które same w sobie potrafią skupić uwagę otoczenia.

Szczególnie do gustu przypadła mi kolekcja ubrań na zimę 2013/14 która stanowi mozaikę stylów zaczerpniętych z kultury włoskiej na przestrzeni dziejów.

dolce-and-gabbana-womenswear-mosaic-collection-fw-2013-fashion-show-video-watch-it-here

dolce-and-gabbana-fall-winter-2014-women-campaign-photos-bianca-balti-red-sicily

dolce-and-gabbana-fall-winter-2014-women-campaign-photos-kate-king-black-brocade

 

Oraz kolekcja okularów zima 2013/14.

Dolce-Gabbana-Fall-Winter-2013-2014-Eyewear-Campaign-02

Równolegle z kolekcją ubrań, na rynku promowane są kosmetyki i perfumy marki. Dolce i Gabbana dbają, by dobór osób promujących ich produkty nie był przypadkowy. Dlatego też w ich kampaniach udział biorą najbardziej znane osobistości, które swą urodą i osobowością podkreślają styl marki. Tak też jest w wypadku pomadek sygnowanych nazwiskiem Monica Belluci. Uroda aktorki stanowi  kwintesencję klasycznego włoskiego piękna i seksapilu. Również w reklamach perfum napotkamy na kobiety nieprzeciętnej urody i charakterystycznych mężczyzn.

o.19856

Kampania reklamowa klasycznych perfum Dolce&Gabbana Pour Femme i Pour Hommme nawiązuje do scenerii rodem z Włoch. Wykreowano romantyczną atmosferę, do której chcielibyśmy się przenieść chociaż na chwilę. W filmiku reklamowym udział bierze Leatitia Casta, ucieleśnienie męskich marzeń i Noah Mills, typ rodowitego Włocha. Duet perfum przeznaczony jest dla eleganckich mężczyzn, posiadających wyczucie smaku i dla kobiet świadomych swojej zmysłowości i naturalnego piękna.  Marka Dolce & Gabbana po raz pierwszy wypuściła zapach Dolce & Gabbana Pour Femme w 1992 roku, a po 10 latach postanowiła powrócić do swoich korzeni i zaprezentowała nowy zapach Dolce & Gabbana Pour Femme. Nie jest to typowa reedycja, jak podkreślają jego twórcy, lecz zupełnie nowy i bardziej dojrzały zapach. Natomiast perfum Pour Homme jestt symbolem męskości i indywidualności. To zapach który wyróżnia i kształtuje osobowość.

bc-collage

Dolce&Gabbana Pour Femme Intense to nowe orientalno – kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach jest niezwykle zmysłowe. Kontrastujący aromat mandarynki, neroli, tuberoza, kwiatu pomarańczy, drzewa sandałowego i pianki marshmallow intensywnie działa  na zmysły i uzależnia. Kompozycja uwalnia naturalny seksapil i pasję.

o.21027

Scenerie kampanii popularnych perfum The One i The One for Men przeniesiono z Hollywood do włoskiego Cinneccita, największego włoskiego studia filmowego umiejscowionego na przedmieściach Rzymu. Perfumy promuje para aktorów – Scarlett Johansson i Matthew McConaughey.

reklama-perfum-dolce-and-gabbana-the-one-scarlett

The One to zapach pełen pasji, ekspresji, pożądania, luksusu i oczywiście tradycyjnego śródziemnomorskiego stylu. Niesamowicie zmysłowy i uwodzicielski, bardzo kobiecy, idealny dla niezależnych, zdecydowanych kobiet sukcesu. Dodaje blasku i wdzięku, sprawia że czujesz się jak gwiazda, wyjątkowa i unikalna.

11498809

L’eau The One kryje w swoim wnętrzu nuty zapachowe oryginalnych Eau de Parfums, jednak w wersji wody toaletowej: uwodzicielskie, ciepłe, orientalno-roślinne zapachy, które mają świeższy i bardziej owocowy charakter niż jej poprzedniczka.

the_one_for_men

The One for Men to klasyczna męska elegancja i zmysłowość zamknięta we flakonie z grubego szkła. Ten zapach nie pozwala kobiecie pozostać obojętną na mężczyznę. Dolce & Gabbana The One Sport celebruje najgłębsze i najszczersze wartości sportu i życia. Najnowsze męskie perfumy od Dolce & Gabbana The One Gentelman są kompozycją zapachową opartą na bazie orientalnych nut z odrobiną cytrusowych akordów.

Jedna myśl nt. „Dolce&Gabbana, czyli luksus&styl.

Dodaj komentarz