Trendy karnawału 2017!

6c75aab64418b8787b9e0d9e459f

mat.prasowe

Witam:)  Styczeń jest przeważnie okresem, w którym staramy się realizować noworoczne postanowienia i tworzymy plany na cały rok. Chcemy jak najwięcej czasu poświęcić rodzinie, ale też znaleźć chwilkę relaksu dla samego siebie. A jaka jest ku temu lepsza okazja niż wyjście ze znajomymi w karnawale? Przebieramy się wtedy z duchem klimatu danej imprezy, idziemy do modnego klubu lub do znajomych. W zależności od tego na jaki rodzaj imprezy się wybieramy, dopasowujemy ubiór, ale też wszelkie dodatki. Jest to idealny moment, by przebrać się za kogoś innego np. zakładając niezwykle seksowną maskę.

PULL&BEAR

Pull&Bear mat. prasowe

 

H&M2

H&M mat. prasowe

Przeszukując szafę warto zasugerować się trendami panującymi przed Sylwestrem 2016/2017, gdzie najmodniejsze były kreacje: z cekinów, z odkrytymi plecami i wycięciami w talii, aksamitne, z wystającymi paseczkami przy dekolcie (niczym w trendach bieliźnianych) bądź tez klasyczne- czarne. Do tego wyrazisty makijaż, poczucie humoru i zgrabność na parkiecie, a każda z nas może stać się królową karnawału.

ZARA2

Zara mat. prasowe

Nie może zabraknąć jednakże jednego elementu, który potrafi jeszcze skuteczniej przykuć uwagę płci przeciwnej. A mianowicie – dobrze dobranych perfum. Wybrany perfum może pachnieć inaczej na każdej z nas. Jak już kiedyś pisałam ma to związek z ph skóry, porą roku i wieloma innymi czynnikami. Dlatego warto wcześniej sprawdzić wybrany zapach, by zamiast oczarować, nie wywołał on efektu odwrotnego. Wieczorem można użyć perfum bardziej wyrazistych, niż te które stosujemy na co dzień, do pracy. Jednakże, gdy chcemy dużo się poruszać i tańczyć, warto użyć czegoś lżejszego, energetyzującego. Wybrałam parę typów, które niewątpliwie stały się bestsellerami na końcu ubiegłego roku.

H&M3

H&M mat. prasowe

 

 

Propozycja perfum idealnych karnawał:

Dla kobiet
good1. Good Girl Carolina Herrera

nuit2. YSL Opium Nuit Blanche

nd.385433. Chanel 5 L’Eau

i-christian-dior-poison-girl-woda-perfumowana-30ml4. Christian Dior Poison Girl

MarcJacobs_decadence_splash_feature15. Marc Jacobs Decadence

Dla mężczyzn
giocopm_aedp10_01__21. Armani Code Profumo

35874595-pol_pl_carolina-herrera-ch-men-prive-50ml-m-woda-toaletowa-58012_12. CH Prive Carolina Herrera

hertdhm_aedt10_01__113. Terre D’ Hermes

i-paco-rabanne-1-million-prive-woda-perfumowana-100ml4. 1 Million Prive Paco Rabanne

invictus5. Invictus Paco Rabanne